Get Adobe Flash player

W podziękowaniu

Prezenty trafiające do nas dzięki życzliwości i pamięci darczyńców zawsze sprawiają radość i frajdę naszym wychowankom. W tym roku już na początku grudnia otrzymaliśmy podarunki od Mikołaja z Akademii Fitness z Raciborza, gdzie miał miejsce finał „Charytatywnych Mikołajek”. Przeróżnymi słodkościami obdarował nas również Kościół In Plus z Kuźni Raciborskiej a 6 grudnia prezenty mikołajkowe przygotowała dla nas OSP, MOKSiR oraz miejskie jednostki pomocnicze „Stara Kuźnia” i „Osiedle”, dzięki którym mogliśmy spotkać się ze św. Mikołajem w eskorcie wozów strażackich na terenie placówki. Wrażenia były nieopisane.

Uśmiech na naszych twarzach wywołały odwiedziny Mateusza Jańty, który zorganizował specjalnie dla nas rewelacyjną akcję charytatywną. Mikołaj był MEGA.

Dodatkowo kolejny raz miłą niespodzianką dla nas był przyjazd podopiecznych Zakładu Poprawczego z Raciborza, którzy obsypali nas prezentami w ramach akcji „ My POMAGAMY- POMAGAJCIE i Wy”. Chłopaki umilili nam jeden z grudniowych wieczorów. Były kolędy, rozmowy a jeden z wychowanków zaprezentował swoją autorską piosenkę w stylu hip-hop.

Gościliśmy również studentów z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z Raciborza, którzy oprócz prezentów przygotowali dla nas interesujące zajęcia w grupie.

Nieopisaną radość sprawili nam pracownicy oraz rodzice dzieci uczęszczających do żłobka Elfik w Raciborzu, którzy zasypali nas górą prezentów.

Miłą świąteczną niespodziankę sprawiła nam Parafia Św.Paschalisa z Raciborza, która zorganizowała specjalnie dla nas zbiórkę zabawek, słodyczy, artykułów szkolnych oraz kosmetycznych.

Radości było co niemiara, wychowankowie cieszyli się z trafionych i oczekiwanych prezentów. Zarówno najmłodsi jak i starsi dzielili się radością wywołując uśmiech na twarzach wychowawców.

A my, jak co roku w imieniu wychowanków i własnym ślemy wszystkim Darczyńcom mnóstwo serdeczności i duże DZIĘKUJĘ!!!